Intel AppUp Center

Čirou náhodou jsem narazil na skvělý Intel AppUp Center.

Byly to dvě náhody – první, že jsem narazil na hru Subway Surfers pro platformu PC.

Ozkoušel jsem 3 verze hry a pořád mi to nefungovalo, jenom paňáček, co sprejoval a nebyla možnost začít hru, ale tento problém mělo dost lidí také.

V komentářích u videí a u hry jsem se dočetl, že to asi fake není, protože to hodně lidem fungovalo.

Tři verze – furt ten stejný problém. Nakonec jsem narazil u jednoho videa na Intel AppUp Center.

 

 

Tak jsem si ho nainstaloval jedná se o „Intelácké” softwarové centrum, kde lze nalézt mnoho softwaru (hry, programy).

Stačí si stáhnout a nainstalovat Intel AppUp Center a poté vytvořit účet anebo se přihlásit pomocí Facebook, Google+ nebo Yahoo účtu.

Dál už se můžete probírat databází softwaru, najdete zde jak placené, tak i free aplikace.

 

Intel AppUp Center

Intel AppUp Center

 

Funguje to na principu AppStore u Applu nebo třeba Google Play (dříve Android Market) či třeba Windows Store , na Vás účet se Vám uloží aplikace, které si stáhnete, popřípadě zakoupíte. Vyberete si aplikaci a kliknete na tlačítko Download za chvilku (při průměrné dnešní rychlosti internetu) se Vám aplikace stáhne a rovnou z softwarového centra Intelu můžete tuto hru spustit anebo normálně z nabídky Start->Všechny programy. Výhodou těchto center je, že se můžete cítit bezpečně, neboť všechny aplikace by před přidáním měly být zkontrolovány. Vaším účtem se lze přihlásit na 5 zařízení.

 

 

Poté, co jsem si nainstaloval Subway Surfers z Intel AppUp Center, tak už hru bylo možné začít bez problému, nicméně nevím, zda chyba nebyla v tom, že jsem předtím neměl nainstalovaný Adobe AIR, který se mi spolu s Intel AppUp Center nainstaloval, respektive Intel Center mě upozornilo, že většina aplikací ho potřebuje, ať ho doinstaluji.

 

 

Pěkná práce od Intelu, hlavně mě zaujala možnost hrát Subway Surfers na počítači a dál jsem si taky nainstaloval Fruit Ninja (obě dvě hry jsou free), nicméně ten už jsem viděl i na Facebooku a různých webech s flash hrami. Doporučuji vyzkoušet! :) A třeba se dočkáme dalších předělaných her z mobilních zařízení na počítač, i když u většiny může snížit prožitek z her ovládání myší / klávesnicí oproti dotykové technologii.

 

Video ukázka z her Subway Surfers a Ninja Fruit

 

 

Menší dodatek Intel AppUp Center funguje pod operačními systémy Microsoft Windows XP, 7 a 8 (u XP jen 32 bitová verze od 7-ček i 64 bitové verze) – Vista není prý podporována z důvodu, že byla tato aplikace vyvíjena pro nejpoužívanější systémy. Intel AppUp Center bylo optimalizováno pro ultrabooky a vyžaduje pro běh moderní procesor postavený na architektuře x86.

 

Více technických informací zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Creatin ethyl ester nejsilnější forma creatinu